Altın Madenciliği (Ailenin Yeni Üyesi) Belgeseli

Altın Madenciliği (Ailenin Yeni Üyesi) Belgeseli

TRT Belgesel kanalında yayınlanan “Ailenin Yeni Üyesi” isimli program ile farklı ülkelerde insanların zorlu yaşamlarını izleyiciyle buluşturan Boşnak asıllı Avustralyalı oyuncu Reshad Strik, program sayesinde dünyanın dört bir yanında onlarca yeni ailesi olduğunu söyledi.

Hollywood yapımı filmlerin yanı sıra Türkiye’de de “Diriliş Ertuğrul” ve “Filinta” dizilerinde rol alan Strik, AA muhabirine, Nepal, Endonezya, Malezya, Tayland ve Kamboçya’da gerçekleştirdikleri çekimleri ve Türkiye’de beğeniyle izlenen programın hikayesini anlattı.

Bir ay önce yayınlanmaya başlayan program için ilk teklif geldiğinde son derece mutlu olduğunu belirten Strik, programın maceralı hayatları olan aileler üzerine odaklanmasının kendisini çok heyecanlandırdığını dile getirdi.

Strik, programın daha çok zorlu hayatları bulunan fakir aileleri işlediğini aktararak, programla dünyanın dört bir yanında zor işler yaparak ayakta kalmaya çalışan aileler de olduğunu izleyiciye göstermek istediklerini ifade etti.

Türkiye’nin aile değerlerine büyük önem verdiğini vurgulayan Strik, macera ve aile olgusunun harmanlandığı programda yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir