Call of Duty: Mobile

Call of Duty®: Mobil nedir?

Call of Duty®: Mobile, Call of Duty® serisinin karşısındaki haritaları, silahları ve karakterleri mobil cihazdaki kesin birinci şahıs aksiyon deneyiminde bir araya getiren ücretsiz bir oyundur.

Call of Duty® universe ile bağlantıları nelerdir?

Call of Duty®: Mobile, sevilen bayilerimiz arasında, Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty dahil olmak üzere, hayran favori harita koleksiyonumuz, rekabetçi oyun modları, tanıdık karakterler ve özel silah koleksiyonumuzu içeren yeni, bağımsız bir mobil ünvandır. ®: Modern Savaş, tek bir destansı deneyime dönüşmüştür.

Oyunu ne zaman indirebilirim?

Gelecek aylarda, deneyimi optimize etmek ve oyunu ince ayarlamaya devam etmek için ön kayıt yaptıran taraftarlar için lansman öncesi Betas’ı piyasaya süreceğiz. Bu gruplara dahil olma şansı için ön kayıt artık Google Play’de ve bu sitede mevcuttur. Oyunu herkese açık olarak başlattıktan sonra Google Play’de ve iOS App Store’da indirmekte özgür olacaksınız.

Hangi platformlar destekleniyor?

Call of Duty®: Mobile, Google Play Store ve Apple’s App Store’dan ücretsiz indirilebilir.

Minimum cihaz özellikleri nelerdir?

Her gün, hem ileri teknoloji telefonlar için oyunu optimize etmek hem de diğer cihazlar için geniş ölçüde erişilebilir hale getirmek için çalışıyoruz. Tüm Call of Duty®: Mobile bilgilerini güncel tutmak için ön kayıt yaptırın. 

Oyunun lansman tarihi ne zaman?

Bizi izlemeye devam edin, önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi vereceğiz. Şimdilik, bu yıl lansman öncesi Beta’mızı ilk oynayanlar olmak için güncellemeleri önceden kaydedin.

 

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir