PAYLAŞ

Üstü açık, çift katlı, istediğiniz durakta inip binebileceğiniz (hop-on hop-off) turlarla benzersiz bir deneyim yaşayın.

City Sightseeing Dubai, üstü açık, çift katlı, istediğiniz durakta inip binebileceğiniz (hop-on hop-off) turlarla benzersiz bir deneyim sunuyor. İstediğiniz durakta inip binebileceğiniz (hop-on hop-off) otobüs turları, şehir gezisini ulaşım olanağıyla bir araya getirerek seyahat programınızı planlamanıza olanak tanıyor. Turlar, harika gökdelen manzaralarından sahilde büyülü bir cennete kadar Dubai’nin çok yönlülüğünü yaşamanızı sağlıyor. Özel hizmetler arasında 13 dilde anlatım mevcut ve Ali, Alice ve Arabistan Antilopu Ghantoot adlarında üç harika karakter için de çocuklara özel anlatım da yer alıyor. 24 saatlik bilette, gece turu, Show Cruise, yürüyüş turları, havaalanı transferleri, Dubai Museum girişi, RTA Deniz Otobüsü bileti ve Sheikh Saeed Al-Maktoum Evi girişi dahildir. 48 saatlik bilette ayrıca Dubai Aquarium ve Underwater Zoo girişi ve City Sightseeing Sharjah Turu da bulunuyor. Satın alma esnasında biniş kartlarını veya biletlerini gösteren Emirates yolcularına %15 özel indirim uygulanmaktadır. Online rezervasyonlarda EK15 indirim kodunu kullanınız.

Adres: dnata Travel Centre, Sheikh Zayed Road.

Çalışma Saatleri:
Çalışma saatleri: 09.00 – 18.00
Otobüs turu çalışma saatleri: 09.00 – 22.00

Dubai otobüs turu için kalkış noktaları:
Kırmızı Rota – Dubai Mall ana girişi (09.00), Deira Şehir Merkezi (09.00), BurJuman (09.15).
Mavi Rota – Dubai Mall otobüs durağı (09.00), Souk Madinat Jumeirah (09.00), Atlantis (09.15), Mall of the Emirates (09.15).

Telefon: +971 (0)4 316 7506

E-posta: [email protected]
Web:  https://citysightseeing-dubai.com

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here