Hellboy 2019

Hellboy 2019

 

 

Başrolünde Stranger Things dizisinden tanıdığımız David Harbour’ın yer aldığı, Hellboy filminin yönetmenliğini The Descent ve Doomsday filmlerinden tanıdığımız Neil Marshall’ın üstleniyor. Mike Mignola‘nın hayal gücü sayesinde ortaya çıkan, cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakteri Hellboy’un beyazperdedeki yepyeni macerasının senaryosunu Mignola ile birlikte Andrew Cosby ve Christopher Golden kaleme aldı. Hellboy bu yepyeni macerasında intikam ateşiyle yanıp tutuşan ve insanlığa savaş açan bir büyücüye karşı mücadele ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda Harbour ile beraber Ian McShane, Daniel Dae Kim, Sasha Lane gibi isimler yer alırken; Resident Evil serisinden tanıdığımız Milla Jovovich, filmin kötü karakterini canlandırıyor.

Vizyon Tarihi: 12.04.2019

Süre: 121 Dakika

Tür: Aksiyon

OYUNCULAR

David Harbour

David Harbour, sinema, televizyon ve tiyatroda sahne alan Amerikalı bir aktördür. 

CIA ajanı Gregg Beam, Quantum of Solace’de (2008), Hayallerin pesinde (2008) Shep Campbell , Tehlikeli Takip’te Van Hauser (2012) ve İntihar Kadrosunda Dexter Tolliver : Gerçek Kötüler (2016) rolüyle tanınmaktadır . Ayrıca Netflix orijinal dizisi Tuhaf Seyler’de(2016) Şef Jim Hopper’ı canlandırıyor .

 

Ian McShane

“Deadwood” daki yasadışı, fakir ağızlı bir salon sahibinden, “Seksi Canavar” daki sert, saçma bir İngiliz gangsterine, Ian McShane neredeyse hileleri, kötülükleri ve etrafındaki badassları oynamaya yöneldi.

Karmaşık anti-kahramanları ve karizmatik ağırlıkları canlandırmakta doğal olan, klasik olarak eğitilmiş aktör Blackburn, Lancashire, İngiltere’de ebeveynleri Irene (Cowley) ve Manchester United’ın futbol oyuncusu Harry McShane’de doğdu.

 

Milla Jovovich

Milla Jovovich, yüzlerce derginin kapağında yer alan ve 5. Film (1997), Ultraviolet (2006) gibi filmlerde başrol oynayan, Ukrayna doğumlu bir aktris, süpermodel, moda tasarımcısı, şarkıcı ve halk figürüdür. Ölümcül Deney (2002) imtiyaz. Milica Bogdanovna Jovovich 17 Aralık 1975’te Kiev, Ukrayna SSR, Sovyetler Birliği (şu anda Ukrayna’da) olarak doğdu.

 

Penelope Mitchell

Penelope Mitchell, The Vampire Diaries’daki Amerikan korku televizyon dizisi Hemlock Grove ve Liv Parker’da Letha Godfrey’in rolünü üstlendiği bilinen bir Avustralya oyuncusu. 

Fransız doğumlu sanatçı bir anne ve Avustralyalı girişimci babası olan Melbourne, Victoria’da doğan Mitchell, çocukluğunun çoğunu iki erkek kardeşi ile birlikte Avustralya’da geçirdi. 4-16 yaşları arasında bale çalıştı. 

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir