Kapan (Get Out) 2017

Kapan (Get Out) 2017

Nefeslerimizi tutalım ve Get Out filmini seyredelim. Tüyler ürperten sahneler fragman da bile kendini belli ediyor. Siyahi bir genç Chris ve onun sevgilisi Rose, ilişkileri son derece mutlu gidiyor. Artık ailelerle tanışma vakti gelmiştir. Rose, Avrupalı olduğu için ailesinin yanına götürecek. Gitmeden önce yolda arabalarına çarpan çisim ne gibi şüphe uyandırdı Chris’nin ?. Kocaman bir ev, hizmetçisin den bahçivanına kadar elemanlarla dolup daşan bir şato gibi bir yer. Chris bir tuhaflık olduğunu sezmiştir çünkü onun hissleri çok kuvvetli. Çalışan kişiler bir anda ortadan kaybolunca Chris bir şeylerin ters gittiğini anlayacak. Durumu aileye açıkladığın da ise şoka uğrarlar. Hemen buradan gitmesini söyleyen siyahi bir adam uyarılara kulak asmayan Chris, buradan kurtulması sandığından daha zorlaşacak.

OYUNCULAR

Daniel Kaluuya

Daniel Kaluuya, bir İngiliz aktör ve yazar. En çok Get Out (2017) ve Black Panther (2018) ile tanınır. Ayrıca Black Mirror bölümünde “Onbeş Million Merits” de rol aldı. Get Out’taki çalışmaları için En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Kaluuya ayrıca, Kick-Ass 2 (2013) ve Sicario ((2011) Johnny English Reborn ufak roller vardı

 

Allison Howell

13 Nisan 1988’de doğan Allison Howell Williams, Amerikalı aktris, komedyen ve şarkıcı. En iyi HBO komedi-drama dizisi Girls (2012) ‘ de “Marnie Michaels” olarak bilinir . Williams, Connecticut, New Canaan’da doğdu ve büyüdü ve eski NBC Nightly News çapa ve genel yayın yönetmeni Brian Williams ve TV yapımcısı Jane Gillan Stoddard’ın kızı . 2010 yılında Yale Üniversitesi’nden mezun oldu.

 

Catherine Keener

Catherine Keener bir Amerikalı aktris, bağımsız filmlerde John Malkovich olmak (1999) ve Capote (2005) ‘te rol aldığı Oscar adayı . Bağımsız filmde ve 40 yillik bekar (2005) gibi ana filmdeki ilginç rolleriyle övgüyle karşılanan Keener, New York’ta bir yapım yönetmeni olarak göreve başladı.

 

Bradley Whitford

Bradley Whitford’un sinema, televizyon ve tiyatrodaki kredileri arasında sanatta en çok dikkat çeken yazarlar, yönetmenler ve oyun yazarları ile yapılan çalışmalar yer alıyor ve olduğu gibi Juilliard tarafından eğitilmiş bir aktöre layık bir kariyer oluşturuyor. Fakat yıldızlık, tamamen başka bir şeydir ve en azından 1999 yılına ve NBC’nin ünlü siyasi dramı The West Wing’deki (1999) ortaya çıkışında belirsiz kaldı . 

 

Caleb Landry Jones

Caleb Landry Jones 7 Aralık 1989’da ABD’de Garland, Teksas’ta ABD’de Caleb Jones olarak dünyaya geldi. Üç Billboard Ebbing Çikisi, Missouri (2017), X-Men: Birinci sinif (2011) ve Son Vurgun (2012) ile tanınan bir aktördür .

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir