PAYLAŞ

Narcos 2. Sezon Hakkında Detaylar

Bu gangster dizisinde, Kolombiya‘nın şiddet dolu ve güçlü uyuşturucu kartellerinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz.

Çıkış yılı: 2016

Escobarlar, kaçak yaşantılarındaki zorlukların üstesinden gelirler. Düşmanları Pablo‘ya karşı birleşir. Arama Bloku’nun taktikleri giderek şaibeli bir hal alır.

Gerilim,Drama,Suç,Aksiyon ve Macerayı Aynı Anda Yaşayacağınız Bir Dizi

1. Gerileme

Pablo’yu gözaltına almak için gerçekleştirilen askeri harekatın ardından, aile birleşirken düşmanlar endişelenir. Steve ve Connie, güvenlik konusunda kavga ederler.

2. Cambalache

Tata, kaçak yaşantısından bıkar. Pablo, Başkan Gaviria’nın ödül teklifine yanıt verir. Steve ve Javier ise yeni patronlarıyla tanışırlar.

3. Kirlenmiş Siyaset

Başkan Gaviria, eski bir meslektaşına yeni bir iş teklif eder. Arama Bloku’nun yeni taktikleri Pablo’yu sarsar ancak Steve ve Javier’i de rahatsız eder.

4. Alevler İçindeki Yer

Cali Karteli, Pablo’nun bölgesine girmeyi tartışır. Limón, Maritza’ya bir plan sunar. Tata, korunmak için bir silah alır.

5. Düşmanımın Düşmanları

Arama Bloku’nun başına yeni bir lider geçer. Javier, sisteme inancını kaybeder. Pablo, Tata’yı neşelendirmek için kardeşi Carlos’u Miami’den getirir.

6. Los Pepes

Yeni kurulan Los Pepes, Pablo’yu ve imparatorluğunu yok etmek ister. Kardeşi, ayrılarak çocuklarıyla birlikte güvenli bir yer bulması için Tata’yı zorlar.

7. Deutschland 93

Escobarlar için tehlikenin artmasıyla Pablo, ailesini başka bir ülkeye gönderir. Gaviria, avantaj sağlamak için onları kullanma fırsatını tartar.

8. Exit El Patrón

Son terör saldırısının ardından Kolombiya, Escobar’a karşı düşmanca tavır takınır. Tata, beklenmeyen bir müttefikten yardım alır. Quica gittikçe daha fazla endişelenir.

9. Nuestra Finca

Pablo, uzak bir aile üyesiyle tekrar bir araya gelir. Judy Moncada’nın hayatı tehlikededir. DEA ve CIA, Los Pepes konusunda fikir ayrılığına düşer.

10. Al Fin Cayó!

Javier, Judy’nin röportajının yankılarıyla baş eder. Tata, çocuklarının hatırı için Pablo’yu teslim olmaya ikna etmeye çalışır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here