Narcos 3. Sezon Hakkında Detaylar

Narcos 3. Sezon Hakkında Detaylar

Bu gangster dizisinde, Kolombiya’nın şiddet dolu ve güçlü uyuşturucu kartellerinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz.

Çıkış yılı: 2017

Escobar’ın yakalanmasının ardından, Narkotik’in dikkatini Escobar’ın varisi olan Cali Karteli’ne çevirmesiyle işler değişir.

Gerilim,Drama,Suç,Aksiyon ve Macerayı Aynı Anda Yaşayacağınız Bir Dizi

 

1. Elebaşı Stratejisi

Cali’nin Beyefendileri, işlerinin geleceğine ilişkin büyük, sürpriz bir açıklama için ortaklarını bir araya toplarlar.

2. Cali KGB

Bir gaz hadisesi, Cali-hükümet anlaşmasını bozmak üzeredir ve Jorge’den yardım etmesi istenir. Peña, eski Los Pepes bağlantısıyla boğuşur.

3. Parayı Takip Et

Pazarlıklar devam ederken Rodriguez kardeşler saklanmaktadır. Pacho, Meksika’da Göklerin Efendisi’yle buluşur. Peña’nın yeni Narkotik ekibi Cali’yi ziyaret eder.

 

4. Şah Mat

Peña, Cali lideri Gilberto Rodriguez’i ele geçirmek için bir plan yapar. Amado, Pacho’ya bir iş fikri önerir.

 

5. MRO

Sızıntılar konusunda paranoyaklaşan Miguel, güvenlik ekibi üzerinde baskıyı artırır. Pacho yeni teklif konusunda bir karar verir. Peña bir tanığı kazanmaya çalışır.

6. En İyi Planlar Bile Ters Gidebilir

Jorge ölümcül bir risk alır. New York’taki bir kaza, Chepe’yi ifşa olma tehdidiyle karşı karşıya bırakır. Peña, potansiyel bir tanığı tutuklamak için Curaçao’ya gider.

7. Çıkış Yok

Peña, Cali Karteli’nin kilit bir üyesini saf dışı bırakmak için yeni bir gizli operasyon planlar, ama araması esnasında zamanının tükenmesi riskiyle karşılaşır.

8. Convivir

Babası adına intikam peşinde olan David, Enrique’yi tehlikeye atar. Peña, bir kurtarma görevinde Don Berna’dan yardım ister.

9. Başkanın Bütün Adamları

David şüphelerinin peşinden gider. Peña, Kolombiya hükümetindeki yolsuzluğun boyutunu keşfetmenin şaşkınlığını yaşar. Miguel bir kez daha aranmaktadır.

10. Cali’ye Geri Dönüş

David ve Peña, Pallomari’yi bulmak için birbirleriyle yarış hâlindedir. Peña, kariyerinin geleceği hakkında ciddi bir karar alır.

 

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir