PUBG MOBILE – Darkest Night- Karanlık Geceyi Atlat Zombi Hayatta Kalma Modu 0.12.0’a ulaştı

PUBG MOBILE – Darkest Night- Karanlık Geceyi Atlat Zombi Hayatta Kalma Modu 0.12.0’a ulaştı

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, yeni “En Karanlık Gece” zombi hayatta kalma modu da dahil olmak üzere birçok değişiklik alan 0.12.0 sürümüne güncellendi. Yeni seçenek, silah geliştirmeleri, zombilerin davranış şeklindeki bazı değişiklikler ve diğer şeylerin yanı sıra günlük görevler için destek sağlayacak şekilde güncellenen daha önce eklenen “Survive Till Dawn” moduna katılıyor.

 

Genel  Değişiklikler

PUBG Mobile 0.12.0, otomatik kapı açma ve dinamik hava durumu ayarlamaları, belirli harita konumlarında daha fazla bina, harita ve arkadaş davetlerine gecikme bilgisi ekleme, devre dışı bırakma yeteneği dahil, oyunda çok sayıda değişiklik ve iyileştirme getiriyor. gölge efektleri, gelişmiş emülatör algılama ve daha fazlası.

Ayarlamalar, saçların bazı başlıklarda düzgün görünmemesi, oyuncuların bazı binalarda sıkışıp kalmasına neden olan bir sorun, kapıların düzgün görünmemesi ve Sezon 6 Pantolonunu etkileyen bir hata dahil olmak üzere çoklu hata düzeltmeleriyle birleştirildi. grafikler.

En Karanlık Gece modu

0.12.0 sürümüne sahip en heyecan verici varış, oyunculara bir zombi istifinde hayatta kalmalarını sağlayan yeni ‘En Karanlık Gece’ modudur (“EvoZone Mode”). Takımlar bütün gece hayatta kalmalı; Şafakta hala hayatta olan herhangi bir takım maçı kazanır.

Dawn güncellemesine kadar hayatta

Belirtildiği gibi, sıvı azot bombası, RPG-7 ve Jungle Style dergileri, atlama zombileri, zombi köpekleri, daha güçlü alev makineleri, M134 kullanımında iyileştirmeler, seçenek dahil sersemletici bombaları kullanarak zombileri sersemletmek ve bu moda günlük misyonlar eklemek.

Diğer ‘Survive Till Dawn’ değişiklikleri, oyuncuların arkadaşlarının, klanın ve mürettebatın üyelerinin eşleştirdiği maçları belirleme becerisinin yanı sıra artı rengi renklerini değiştirme ve bir maçta taşınabilir dolapları değiştirme seçeneği içeriyor. Ayrıca, 0.12.0 sürümünde yeni başarılar, favori Mağaza Eşyalarının satışta olduğu bildirimler ve yeni Bahar Teması ve Hazinesi kullanıma sunuldu.

Yeni Özellikler

Özel Giysiler


Leon Teması Seti

Resident Evil 2 İşbirliği: Leon kostümü, yüzü ve saçını içerir.

 


Ada Kostümü

Resident Evil 2 İşbirliği: Ada Wong’un kostümü.

*Bu giysi karakterin yüzünü ve saç modelini içermez.


Claire Teması Seti

Resident Evil 2 İşbirliği: Leon kostümü, yüzü ve saçını içerir.


Marvin Kostümü

Resident Evil 2 İşbirliği: Marvin Branagh kostümü.

*Bu giysi karakterin yüzünü ve saç modelini içermez.


HUNK Kostümü

Resident Evil 2 İşbirliği

Özel Düşmanlar


Ögeler

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir