Shazam! 6 Güç 2019

Shazam! 6 Güç 2019

14 yaşındaki Billy Batson (Asher Angel) birçok koruyucu ailenin yanından kaçmış kimsesiz bir çocuktur. Kendisini yanına alan son ailede başka kimsesiz çocuklarla bir araya gelir, en yakın arkadaşı ise engelli Freddy’dir (Jack Dylan Grazer). Bir gün metroda yolculuk ederken karşısına çıkan antik çağlardan kalma büyücü, Billy’e adını söylediği anda yetişkin bir süper kahramana dönüşme gücü verir. Shazam (Zachary Levi) olarak güçlerini keşfetmeye çalışan Billy, bir yandan da kötü kalpli Dr. Thaddeus Sivana’yı (Mark Strong) durdurmakla uğraşacaktır.

Yönetmen: David F. Sandberg

Senaryo: Henry Gayden,  Darren Lemke

Yapımcı: Peter Safran,  Jeffrey Chernov

Diğer Adı: Billy Batson and the Legend of Shazam!

 

OYUNCULAR

Zachary Levi

İki kız kardeşi arasındaki orta çocuk, Zachary Levi, 29 Eylül 1980’de Louisiana Gölü’nde, Susan (Hoctor) ve Darrell Pugh’a kadar Zachary Levi Pugh olarak doğdu. Orta adını sahne soyadı olarak kullanıyor, çünkü onun doğum ismi, Gal kökenli,

 

 

 

Djimon Hounsou

Djimon Hounsou, Cotonou, Benin, Batı Afrika’da Albertine ve Pierre Hounsou’da bir aşçı olarak dünyaya geldi. 13 yaşındayken Fransa’nın Lyon kentine taşındı. Hounsou, Paris ve Londra podyumlarını popüler bir erkek manken olarak süsledi. O zamandan beri mankenlik kariyerinden ayrıldı ve Ridley Scott ve Amistad (1997) tarafından Gladyatör (2000) Steven Spielberg tarafından çalıştı .

 

 

 

 

Mark Strong

Köstebek (2011) ‘ in 2011 versiyonunda Jim Prideaux’yu oynayan İngiliz aktör Mark Strong, kötülükleri hesaplayan çoğu zaman soğuk davranıyor. Fakat ünlü bir aktör olmadan önce, hukuk alanında kariyer yapmayı planlıyordu. Strong, Londra, İngiltere’de Marco Giuseppe Salussolia’yı Avusturyalı bir anne ve bir İtalyan babayla dünyaya getirdi.

 

 

 

 

Jack Dylan Grazer

Jack Dylan Grazer, Los Angeles, California’da, ebeveynleri Angela LaFever ve Gavin Grazerile doğdu .

Eğlence dünyasında ve çevresinde büyümek, Jack’in yeteneğinin farkına varılmasından çok geçmeden profesyonelce hareket etmeyi denemeye teşvik edildi. Çok çalışmaktan asla korkmam, her zaman yüzünde bir gülümsemeyle ve kararlılıkla Jack birden fazla yapımda çalıştığı The Adderley Sahne Sanatları Okulu’nda ARTE programına (Adderley Repertuar Tiyatrosu Topluluğu) davet edildi.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir