Uçuşlarda Economy Class

Uçuşlarda Economy Class

Ekonomi sınıfının üzerinde çok durmaya gerçekten gerek var mı? Genel olarak bahsetmek gerekirse, bir koltuğun var, bir uçağın içindesin ve A noktasından B noktasına gidiyorsun. Bununla birlikte, en önemlileri koltuk genişliği ve koltuk araları (bacak mesafesi) olmak üzere ekonomi sınıfı kendi içinde bazı farklılıklara sahiptir.

Koltuk araları 28 ila 34 inç (71,1 – 86,3 cm) ve koltuk genişliği de 17 (konfora bak!) ila 33 inç (43,1 – 83,8 cm) arasında değişebilmektedir. Bu birkaç santimetrelik farklar dışarıdan pek önemli değil gibi görünse de, 6 saatten fazla bir zamanı oturarak geçirdiğinde emin ol o farkı hissediyorsun! Dikkat çeken diğer faktörler arasında ise güç çıkışları, hediye çantası, yiyecek, uçuş eğlencesi, TV ekranı türü ve hizmet kalitesi yer alıyor.

Günümüzde bazı havayolu şirketleri uçuş hizmetlerini dokunmatik ekranlara entegre olarak veriyor. Tüm yapman gereken kart bilgilerini girmek, istediğin yiyeceği ve diğer şeyleri sepetine eklemek. Kabin görevlisi istediklerini doğrudan koltuğuna getirecektir.

Economy Class’ta özel lezzetler

Türk Hava Yolları ikramlarını Economy Class’la keşfedin!

Uçuşlarımızda Türk ve dünya mutfağından en güzel örnekleri mevsiminde yetişen taze malzemelerle hazırlıyor, özenle sunuyoruz. Uçuşlarımızda sıcak/soğuk kahvaltı ve sıcak/soğuk ana yemeğin dışında sandviç ve kek çeşitleri ile snack (atıştırmalık) servisi yapıyoruz. Yolcularımızın sağlık durumlarını ve kişisel tercihlerini göz önünde bulundurarak hazırladığımız bu lezzetlerden size uygun olanını özel olarak seçebilirsiniz.

SERVİSLER

 

Çocuklar İçin Eğlence

Economy Class’ta uçak içi eğlence sistemimizde bulunan filmler, oyunlar, müzikler ve çocuk kanallarıyla çocuklarınız da keyifli vakit geçirecek. Ayrıca uçuşlarımızda özel olarak hazırladığımız oyuncak setleriyle çocuk yolcularımızın seyahatini eğlenceli bir deneyime dönüştürüyoruz.

Skylife

Yolcularımız için özel olarak hazırladığımız Skylife’ın zengin içeriğiyle uçuşunuzu daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Dijital platformlarda da bulabileceğiniz Skylife ile yeni ülkeler, rotalar ve kültürler keşfetmeye hazır olun!

Seyahat Kiti

Economy Class’ta size sunduğumuz ve içinde uyku gözlüğü, kulak tıpası, çorap, diş fırçası, diş macunu, dudak nemlendiricisi bulunan seyahat kitiyle* uçuşunuz daha da konforlu geçecek.

 

 

 

 

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir